Geçerli Bir Mesleğiniz Olsun İster Misiniz?

 

Türkiye Sağlık Turizmi Derneği % 50 istihdam garantili dezavantajlı bireylere yönelik olarak “Çağrı Merkezi Elemanı” kursu düzenleyecektir.


Mesleği olmayanlara meslek edindirme, mevcut mesleğinde iş bulamayanlara yeni bir meslek öğretme amacıyla mesleki eğitim kursları düzenlenmektedir. Kursa katılan kursiyerlere İŞKUR ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Kurs Bitirme Belgesi verilmektedir.

 

Kurslara katılan işsizlerden hiçbir ücret alınmamakta; kursiyerlerin zaruri giderlerini karşılamak üzere her fiili eğitim günü için ödeme yapılmaktadır. (35TL)


Ayrıca eğitim süresince İş Kazası ve Meslek Hastalığı Sigorta Primleri ile bakmakla yükümlü olunan kişi durumunda olmayanlar için Genel Sağlık Sigortası Prim Giderleri İŞKUR tarafından ödenmektedir.

 

Mülakat tarihi ve yeri: 15 Haziran Perşembe günü saat 10:00’da Türkiye Sağlık Turizm Derneği-Meşrutiyet Caddesi No:46/24 Kızılay

 

Kursun düzenleneceği yer: Keçiören 23 Nisan Ortaokulu olarak belirlenmiştir.

 

Kurs başlama tarihi: 19 Haziran 2017

 

Kurs bitiş tarihi: 28 Eylül 2017 (3,5 ay sürecek olan kurs haftanın 5 günü, günde 8 saat olarak planlanmıştır.)

 

Detaylı bilgi için: 0 (312) 431 64 17

Duygu Eshikumo – Harun Işık

 

Not: Kursa başvurmak isteyen adaylar ilçelerinin bağlı bulunduğu İŞKUR Müdürlüğüne giderek 557579 kurs numarasına uygun olduklarını beyan edeceklerdir. Ayrıca İŞKUR’da kayıtlarının olması gerekmektedir.